Monavie     TianDe     Zarabianie     Zamówienia  ZDROWY TRYB ŻYCIA

Zdrowy tryb życia to niby takie proste, ale w rzeczywistości wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i wysiłkami.

Na zdrowy tryb życia wpływa wiele czynników - stan fizyczny i psychiczny organizmu.

Nasz organizm jest eksploatowany przez 24 godziny na dobę nawet podczas snu. Szybki  rozwój cywilizacji daje nam wiele możliwości w postaci np.coraz to bardziej funkcjonalnych rzeczy, które mają nam usprawnić życie, ale też niestety niesie wiele zagrożeń, ponieważ pracujemy coraz więcej by na to wszystko zarobić co poważnie obciąża nasz organizm i niestety nie mamy czasu na odpoczynek czy relaks. Środowisko, w którym żyjemy niestety systemetycznie jest zatruwane przez to co nam usprawnia życie czyli samochody, elektrociepłownie i kominy by było nam ciepło i przyjemnie. Pożywienie, które na co dzień spożywamy zawiera wiele dodatków syntetycznych, konserwantów, które też negatywnie wływają na nasz organizm i dlatego potrzebuje dużego wsparcia.Wielu rzeczy nie jesteśmy w stanie zmienić, ale to od nas zależy jak długo będzie nasz organizm funkcjonował w dobrym zdrowiu i kondycji. 

Pierwszym najważniejszym jest zdrowe odżywianie. Organizm dobrze a przede wszystkim zdrowo odżywiony ma siłę do zmagania się z trudami życia codziennego, zwiększa się jego wydajność oraz jest odporniejszy na różnego typu zagrożenia, z którymi spotykamy się na co dzień jak np. bakterie, czynniki atmosferyczne itp.

Kolejnym krokiem jest dbanie o kondycję i relaks oraz stan psychiczny naszego umysłu.


Jest też coś w co nas wyposażyła natura a nie przywiązujemy do tego wagi.

         
Może warto zaprzyjaźnić się ze swoim zegarem biologicznym

O zegarze biologicznym słyszał chyba każdy, jednak niewielu z nas świadomie żyje w zgodzie z nim. 
Naukowo udowodniono, że życie w jego rytmie dodaje nam siły, zdrowia, kondycji i urody. A do tego jesteśmy szczęśliwsi. Czytaj dalej >>>Bardzo ważne!!!  Sprawdź!!! 

Być może te porady uratują Tobie lub Twoim najbliższym życie!!!

Prośba Akademi Medycznej!

Jak rozpoznawać zawał i co robić w takiej sytuacji!

Jak rozpoznawać wylewy!