Monavie        Zarabianie        Blog a-life        Zamówienia  PRACA  I  WSPÓŁPRACA !

Mamy również ciekawą propozycję współpracy w programach partnerskich oraz w branży MLM czyli w marketingu sieciowym.

Współpraca w programach partnerskich jest typowo internetowa i wystarczy mieć komputer i dostęp do internetu.Więcej o programach partnerskich w folderze Partnerzy.

W marketingu sieciowym można zapoznać się przez internet  z możliwością współpracy z daną firmą lub firmami.Można zacząć zawierać znajomości i pozyskiwać klientów i osoby do współpracy. Internet ułatwia nam kontakt, dostęp do informacji i dzielenie się z nimi ze znajomymi, ale tak do końca przez internet nie zbudujemy prężnej i stabilnej organizacji, ponieważ dobry i stabilny biznes w marketingu sieciowym buduje się na związkach międzyludzkich i najlepszy i najstabilniejszy biznes buduje się z najbliższymi znajomymi, przyjaciółmi,a jak wszystkim wiadomo najlepsze związki międzyludzkie buduje się  podczas kontaktów bezpośrednich.

Marketing sieciowy ma tą zaletę, że jest jak duże przedsiębiorstwo gdzie pracuje dużo ludzi, ale nie ma w nim kierowników, którzy za każdy błąd nas karzą lub upominają.

W marketingu sieciowym są osoby na różnych poziomach nad nami i pod nami,ale nikt nam niczego nie narzuca i my nikogo do niczego nie zmuszamy. Osoby, które są na poziomach nad nami maja większą wiedzę, ale nie ganią nas lecz służą nam zawsze radą i pomocą co w rezultacie daje wymierne korzyści dla wszystkich.

Chcąc podjąć współpracę nie mając własnej firmy nie musimy jej zakładać. Na poczatku możemy współpracować dorywczo pracując np. na etacie i poświęcać tyle czasu ile mamy wolnego do dyspozycji. Pracując na etacie lub prowadząc własna działalność nie musimy się zwalniać z pracy czy też zmieniać kierunku naszej branży, z czasem przyjdzie taki czas gdy dochody z marketingu sieciowego zaczną przewyższać dochody z obecnych źródeł to wtedy można pomyśleć o rezygnacji z etatu czy też zmianie branży we własnej firmie.

Kolejną zaletą marketingu sieciowego tak jak już wspomniałem chcąc podjąć współpracę nie musimy rejestrować firmy bo to się wiąże z obciążeniem finansowym na zus, a niestety przy tradycyjnym biznesie to jest podstawa. Jak już pojawią się pierwsze pieniądze to rozliczać się z fiskusem możemy na normalnych zasadach podatkowych. Nie musimy też jak w tradycyjnym biznesie inwestować wielkich kwot w sprzęt, towar i inne potrzebne rzeczy, wielokrotnie to się niestety wiąże z wzięciem kredytu o ile mamy takie możliwości. W marketingu sieciowym główną inwestycją jest czas, który poświęcamy dla tej działalności.

W marketingu sieciowym dzieje się tak, że na początku poświęcamy tyle czasu w zależności jakim dysponujemy dość często mniej by się zapoznać z przedsięwzięciem. Z czasem gdy pojawiają się pieniądze, a mogą być bardzo szybko, poświęcamy więcej czasu na działanie, ale w marketingu sieciowym dochodzi do tego, że z czasem pracujemy mniej a zarabiamy więcej, ponieważ raz dobrze wykonana praca daje długoterminowe efekty i możemy tutaj osiągnąć dochód pasywny z możliwością dziedziczenia przez naszych spadkobierców. W tradycyjnym biznesie jednoosobowym nie jesteśmy w stanie pracować więcej i więcej by więcej zarabiać, ponieważ doba ma tylko 24 godziny a nasz organizm potrzebuje również czasu na odpoczynek i rgeneracje. Pracując więcej nie poświęcając odpowiedniej ilości czasu na odpoczynek i relaks z czasem stajemy sie mniej produktywni i efektywni. Zatrudniając osoby do naszej firmy by ulżyć sobie to znowu się wiąże z tym, że większe finanse, które wygeneruje nasza firma pojdą na wypłaty i inne koszty utrzymania pracownika a co za tym idzie to to, że w rezultacie dużo więcej nie zarobimy i też nie będziemy mieli zbyt dużo więcej czasu wolnego tylko nadal będziemy pracowali tyle samo co wcześniej.               

      

Wybór firmy do współpracy.

Przy wyborze firmy do współpracy w marketingu sieciowym powinniśmy brać pod uwagę to co firma oferuje czyli produkt, ponieważ nie oszykujmy się każda firma działająca na rynku musi coś oferować sprzedaż towaru lub usługi by móć wypłacać ekwiwalenty pieniężne dla osób współpracujących. Produkt powinien być bezkonkurencyjny czyli dobry lub bardzo dobry, sprawdzony i bezpieczny, taki którym będzie duże zainteresowanie bo to nam daje możliwość szybkich efektów finansowych.

Kolejnym czynnikiem jest system wynagradzania bo przecież po coś pracujemy, choć z czasem będziemy pracowali dla naszej satysfakcji i przyjemności, a pieniadze będą sobie płynęły i nie bedą najważniejsze. Każda osoba działająca w marketingu siciowym i osiągająca sukces tego doświadcza. Wracając do finansów program wynagrodzeń powinien być przejrzysty, konkretnie sforułowany bez żadnych kruczków i wielopoziomowy czyli dający kilka możliwości.

Takich konkretnych firm jest niewiele, niektóre obiecują na poczatku cuda a po pewnym czasie jak zaczynamy osiągać już znaczące sukcesy to przychodzi rozczarowanie, ponieważ dostajemy tylko część z tego co nam się należy i o czym nas zapewniano na paczątku, a to jest właśnie związane z niezbyt przejrzystym planem wynagradzania.

Po analizie i sprawdzeniu wielu firm największym zaufaniem cieszą się firma MonaVie oraz Cilivita, która jest na naszym rynku już od 13 lat. O firmie MonaVie napiszę troche więcej, ponieważ jest priorytetem natomiast firma Calivita w ostatnim czasie straciła w moich oczach, ponieważ mimo, że ma szeroką gamę bardzo dobrych 100 % naturalnych i skutecznych produktów tzw. kierunkowych czyli: witaminy, minerały, preparaty na cholestelor czy sprawy krążeniowe itp. to niestety szefostwo firmy stwierdziło, że osoby współpracujące zbyt dużo zarabiają i zmienili jakiś czas temu system wynagradzania na mniej korzystny. Mimo, że nadal współpracuję z tą firmą to się na niej pod kątem finansów zawiodłem.

Firma MonaVie jest młodą firmą, która powstała w 2005 roku w USA, a na naszym rynku działa oficjalnie od maja 2010, mówię oficjalnie ponieważ wtedy było jej uroczyste otwarcie, ale pierwsze sygnały o firmie w Polsce pojawiły sie już na jesieni 2009 roku.

Firma MonaVie posiada bardzo dobry produkt czyli sok wieloowocowy składający się z 19 owoców, gdzie głównym sładnikiem jest nisamowita jagoda acai. Produkt jest  w 100 % naturalny bez dodatków konserwantów syntetycznych i bardzo skuteczny przy róznego rodzaju problemach z organizmem. Mimo, że nie jest lekiem tylko suplementem diety, zdrową żywnością  to dostarczającgo do organizmu czyli po prostu pijąc regeneruje go i robi  w nim naprawdę cuda. (Szczegóły o soku w folderze Wskazówki Porady Odżywanie). Jest bardzo duże zainteresowanie tym produktem, krótko mówiąc sam sie sprzedaje.

Firma MonaVie ma bardzo przejrzysty wielopoziomowy plan wynagrodzeń i co ważne jak żadna firma wypłaca osobom współpracującym  50 %  obrotów firmy. Obok  w plikach przedstawiam plan i raport wynagrodzeń  firmy MonaVie.

Zaczynając współpracę z firmą na początku powinniśmy zapoznać się z produktem, spróbować jaki ma smak i jak działa na organizm, ponieważ produkt możemy stosować nie tylko jak nam coś dolega, ale również gdy nasz organizm jeszcze funkcjonuje bez zarzytu jako wsparcie profilaktyczne, ponieważ zdrowy organizm również odczuje pozytywne działanie produktu. Nie zajmujemy się tutaj sprzedażą produktów, choć taka możliwość istnieje i wiele osób w ten sposób zaczyna współpracę, ale głównie po zapoznaniu się z produktem oraz możliwością współpracy zajmujemy się dystrybucją informacji o produkcie i o możliwości współpracy. Im wiecej osób dowie się o produkcie i o możliwości współpracy tym więcej korzyści bedzie z tego dla nas.

Po więcej informacji o firmie Monavie  kliknij  tutaj

Po więcej informacji na temat możliwości zarabiania kliknij na poniższe linki .

http://www.zarabianie.a-life.pl/jak_uzyskac_super_dochody_pracujac_w_domu/

http://www.zarabianie.a-life.pl/jak_uzyskac_super_dochody_dbajac_o_wlasny_organizm/

http://www.zarabianie.a-life.pl/jak_uzyskac_super_dochody_dbajac_o_rozwoj_osobisty/Kolejną firmą, która pojawiła się na Polskim rynku jest firma FFI oferująca biokatalizatory czyli odżywki do paliw, które zmniejszają zyżycie paliwa, zwiększają moc silnika, zmniejszają emisję trujących spalin do atmosfery i nie tylko.

Świetny plan marketingowy - 
8 podstawowych sposobów wynagradzania dających wspaniałe i nieograniczone możliwości finansowe.

Więcej informacji sprawdź na:

www.ekonomiapaliwa.pl/waldek/ 

http://ffipolska.pl/waldek/

http://tianderegionalne.a-life.pl/index.html