Monavie        Zarabianie       Zamówienia  

O nas

Witam!

 Nazywam się Waldemar Grzelak.

Od 2005 roku zajmuję się propagowaniem Zdrowego Trybu Życia.

Współpracuję z wieloma osobami z tej branży systematycznie powiększając zakres naszej działalności i proponuję wszystkim zainteresowanym, którzy mają problemy z funkcjonowaniem własnego orzganizmu różne rozwiązania wsparcia go od zewnątrz czyli z zastosowaniem masażu, akupunktury, akupresury oraz od wewnątrz w postaci suplementacji diety naturalnymi suplementami.

Organizuję spotkania, wykłady w różnych miejscach jak np. ośrodki rehabilitacyjno-wypoczynkowe, świetlice czyli grupowe oraz spotkania indywidualne np. domowe.

Do niedawna działałem tylko nad morzem lecz od pewnego czasu rozszerzyłem teren działania w głąb kraju.

Działając wiele lat zdobyłem duże doświadczenie w tej branży, mogę już nawet nazywać się ekspertem i mam wielu zadowolonych klientów, którym pomogłem w różnych nawet dość trudnych  i niewytłumaczalnych dla medycyny konwencjonalnej przypadkach, dlatego dzielę się tą wiedzą i doświadczeniem z innymi osobami również za pomocą tej strony.

Wiedza ta jest oparta nie na samej  teorii, ale głównie na praktyce, czyli wielu przypadkach gdzie była zastosowana z pozytywnym skutkiem.

Sposoby, które proponuję są łatwe do zastosowania  i co ważne niektóre jak np. akupresura nie wymagają żadnych nakładów finansowych.

Działając w kierunku Zdrowego Trybu Życia  przychodzę z pomocą wszystkim tym, którzy tej pomocy potrzebują i o taką pomoc sie do mnie zwrócą. 

Pomagać potrzebującym można również bezinteresownie, społecznie i to też czynię działając np. w organizacji społecznej zwanej Stowarzyszeniem   Ochotniczej Straży Pozarnej.

Jak nazwa wskazuje ochotniczo całkowicie bez przymusu by nieść pomoc i służyć innym. "Bogu Na Chawłę Ludziom Na Pożytek"

Poniżej prezentuję małą galerię

    Pozdrawiam

Waldemar  Grzelak

                  
                          W pracy podczas spotkania
                            w ośrodku w Kołobrzegu


                                       Na ćwiczeniach

   Zapraszam na stronę OSP Stara Łubianka   http://ospstaralubianka.pl/

       
              "Ludziom na pożytek"  po akcji
     
                      "Bogu na chwałę"  świątecznie

       
                                 Na galowo
              z młodym narybkiem
                         
                           Z młodym narybkiem